Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránkaManipulační obalyVozíky → Xtra vozíky

Xtra vozíky

Vozíky XTRA mají velmi silnou plošinu. Díky jedinečné kombinace materiálů jsou vhodné pro delší pobyty v chladírnách / mrazničkách. Teplotní rozsah od -30°C do +60°C. Vozíky jsou šetrné k okolí a představují cenově dostupnou a lehkou alternativu k vozíkům z nerezové oceli. Vozíky mají stejnou konstrukci jako ostatní vozíky v řadě MINI MOOVE s otevřeným nárožím pro snadné čištění. K dispozici jsou s kolečky z nerezové oceli nebo z plastu na požádání.

MINI MOOVE je řada kvalitních vozíků s velmi vysokou životností. Vozíky jsou velmi užitečné v různých průmyslových odvětvích, distribuci potravin, maloobchodu, zpracování masa, mrazírnách nebo pekárnách. Jsou také ideální pro vnitřní dopravu v úřadech, továrnách, skladech a obchodech.

Xtra přepravní vozíky

  • Barva: šedá
  • Rozměry: 600 x 400 mm
  • Maximální zatížení: 375 kg
  • Plastový rám vozíku je šetrný k okolí (např. podlahy a stěny) a pomáhá tak předcházet vysokým nákladům na údržbu interiéru, jako jsou popraskané dlaždice a poškozené rámy dveří
  • Přepravní vozíky jsou vyráběny formou vstřikovaní plastu do formy.
  • Rám pojízdných plošin je lehký, snadno se čistí a udržuje si své mechanické pevnosti v širokém rozsahu teplot.
  • Přepravní vozíky se dodávají s velkým výběrem koleček a to jak v plastovém, pryžovém tak i v nerezovém provedení. Vzhledem k unikátní výběru materiálů pro součásti vozíku je valivý odpor až o 20% menší ve srovnání s jinými podobnými výrobky. To je patrné zejména při zatížení více než 100 kg.

Neváhejte nás kontaktovat

Gabriela Švejdová

Gabriela Švejdová +420 466 971 391 obchod@obal-centrum.cz

Zažádejte si o cenovou nabídku

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner