Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránkaManipulační obalyVozíky → Vozíky Gitter

Vozíky Gitter

Vozíky na přepravu materiálů GITTER jsou vyráběny s podstavou s oky. Rám vozíku tak nabízí větší oporu pro menší balíčky, které neodpovídají přesně rozměrům vozíku. Hrana rámu jako u ostatních vozíků je zachována a zabraňuje tak pohybu přepravovaného zboží na vozíku.

MINI MOOVE je řada kvalitních vozíků s velmi vysokou životností. Vozíky jsou velmi užitečné v různých průmyslových odvětvích, distribuci potravin, maloobchodu, zpracování masa, mrazírnách nebo pekárnách. Jsou také ideální pro vnitřní dopravu v úřadech, továrnách, skladech a obchodech. Přepravní vozíky se dodávají s velkým výběrem koleček a to jak v plastovém, pryžovém tak i v nerezovém provedení. Vzhledem k unikátnímu výběru použitých materiálů pro součásti vozíku je valivý odpor až o 20 % menší ve srovnání s jinými podobnými výrobky. To je patrné zejména při zatížení více než 100 kg.

Gitter přepravní vozíky

  • Barva: modrá nebo oranžová
  • Rozměry: 600x400 mm
  • Maximální zatížení: 275 kg
  • Přepravní vozíky jsou vyráběny formou vstřikovaní plastu do formy
  • Rám pojízdných plošin je lehký, snadno se čistí a udržuje si své mechanické pevnosti v širokém rozsahu teplot
  • Tento model vozíku je rovněž dodáván s otevřeným nárožím pro větší hygienu a snadné čištění
  • Teplotní rozsah -20 až +80 º C, krátkodobě +90 ° C pro čištění Plastový rám vozíku je šetrný k okolí (např. podlahy a stěny) a pomáhá tak předcházet vysokým nákladům na údržbu interiéru, jako jsou popraskané dlaždice a poškozené rámy dveří.

Neváhejte nás kontaktovat

Gabriela Švejdová

Gabriela Švejdová +420 466 971 391 obchod@obal-centrum.cz

Zažádejte si o cenovou nabídku

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner