Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránkaTransportní obaly → Palety

Palety

Použití plastových a dřevěných palet

Palety jsou vhodné pro snadnou manipulaci a skladování kusových materiálů v potravinářském, automobilovém, chemickém průmyslu. Naše společnost nabízí široké portfólio plastových i dřevěných palet.

Dřevěné palety

Dřevěné palety jsou nabízeny v mnoha rozměrech a mohou být na přání zákazníka tepelně ošetřeny dle mezinárodního standardu ISPM No. 15 a označené znakem IPPC. Základem sortimentu jsou dřevěné EURO palety zajišťující dokonalé vytěžování vozidel při přepravě. Další výhodou EURO palet je možnost zakládání zboží do všech regálových systémů předních světových výrobců. Prázdné palety díky svým normovaným rozměrům umožňují snadnou stohovatelnost. V případě požadavku zákazníka je možnost vyrobit dřevěné palety atypických rozměrů. Dalším aspektem pro dřevěné palety je to, že se jedná o ekologický produkt – šetrný k životnímu prostředí.

Plastové palety

Plastové palety jsou ve srovnání s dřevěnými z dlouhodobého hlediska ekonomičtější z důvodů delší životnosti. Plastové palety nepodléhají povětrnostním vlivům, vlhkosti, dřevokazným škůdcům a houbám. Plastové palety nacházejí své uplatnění v potravinářském průmyslu díky své omyvatelnosti a jednoduché údržbě. Hygienické plastové palety jsou vyrobeny z plně hygienických materiálů HDPE nebo HDPP. V automobilovém a elektrotechnickém průmyslu pak s úspěchem lze použít plastové palety z antistatického materiálu. Zboží je tak chráněno před statickou elektřinou. Další nespornou výhodou plastových palet je možnost jejich recyklace. V naší nabídce pak najdete mnoho typů palet právě z recyklovaného plastu. Výhodou těchto palet je jejich nízká pořizovací cena.

Vlastnosti plastových a dřevěných palet

  • dodáváme dřevěné nebo plastové palety
  • široké použití palet pro manipulaci a skladování kusových materiálů
  • hygienické plastové palety jsou vyrobeny z plně hygienických materiálů HDPE nebo HDPP
  • palety jsou jednoduše stohovatelné
  • vysoká zátěžová odolnost palet
  • velký výběr rozměrových variant i technických parametrů námi dodávaných plastových i dřevěných palet

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Hanušová

Lucie Hanušová +420 466 971 391
obchod@obal-centrum.cz

Zažádejte si o cenovou nabídku

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner