Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránka → Služby → Mytí a čištění IBC kontejnerů

Mytí a čištění IBC kontejnerů

Zajišťujeme profesionální mytí a čištění IBC kontejnerů.

IBC kontejnery jsou hojně používané vratné obaly, ale po použití často zůstávají u zákazníků a nevracejí se zpět, čímž firmy přicházejí zbytečně o peníze. IBC kontejnery lze přitom vracet znovu do oběhu. Procházejí procesem repasování – myjí se, provádějí se na nich opravy a inspekce, v neposlední řadě i prodlužování jejich životnosti  o celých 2,5 roků – to vše ve shodě s Dohodou ADR za velmi mírný poplatek.  Všechny tyto služby nabízíme samozřejmě také my.

Např. mytí IBC kontejnerů probíhá na speciálně k tomu určených čistících linkách. Pokud je to nutné, je prováděno i louhování, aby po vyčištění a vysušení byly IBC kontejnery schopné se vrátit do provozu. Samozřejmostí je likvidace odpadních vod při dodržování platné legislativy.

Šetřete společně s námi životní prostředí a nebojte se nechat použité IBC kontejnery umýt na k tomu účelu vytvořených linkách. Vyčištěný kontejner lze velmi snadno znovu uvést na trh.

Pokud máte zájem o čištění IBC kontejneru, neváhejte nás kontaktovat.

Pro další zajímavé tipy se přihlaste k odběru novinek e-mailem

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner