Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránkaO společnosti → Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Dokončili jsme dostavbu a rekonstrukci skladovací haly v projektu

Revitalizace skladovací haly

registrační číslo 5.3 NM02/1452. Projekt probíhal od srpna 2012 do června 2014.

 

Naše společnost je zařazena do projektu ESF OP LZZ dotované pracovní místo s realizací v rámci projektu

„Odborná praxe pro mladé do 30 let v Pardubickém kraji“

č.projektu CZ.1.04/2.1.00/70.00069

Cílem projektu je podpora zaměstnatelnosti díky odborné praxi – zaměstnání uchazečů v naší společnosti.

Podporovaní zaměstnanci získají nebo prohloubí tímto projektem své odborné kvality, zvýší svou pracovní kvalifikaci a získají zkušenosti, které budou moci využít ve své práci a budoucí kariéře v oboru, který souvisí s jejich dosaženým vzděláním. Mladí zaměstnanci budou během odborné praxe mentorování zkušenějšími kolegy a průběžně kontrolováni odbornými referenty ÚP ČR. Díky osobnímu a profesnímu rozvoji budou účastníci této odborné praxe připraveni pokračovat bez problémů ve své pracovní kariéře a budou snáze zaměstnatelní.

Projekt je naplánován na období od prosince 2013 do prosince 2014.

 

Vzdělávání zaměstnanců společnosti OBAL CENTRUM s.r.o.

v rámci projektu „Vzdělávejte se pro růst!“ č.projektu CZ.1.04/1.1.00/71.00002

Cílem projektu „Vzdělávejte se pro růst!“ je zvýšení, prohloubení a rozšíření jazykových dovedností a znalostí zaměstnanců společnosti, zejména u zahraničních obchodních referentů.

Prostřednictvím realizace projektu dojde ke zvýšení jazykových znalostí zaměstnanců, díky kterým dojde ke zlepšení komunikace s obchodními partnery.
Zaměstnanci společnosti OBAL CENTRUM s.r.o. se tak stanou pro klienty a kolegy rovnocennými partnery, upevní s nimi pracovní vztahy a zvýší tak postavení společnosti nejen na tuzemském, ale i na zahraničním trhu. Díky realizaci projektu tak dojde ke zvýšení a zlepšení konkurenceschopnosti na obchodním trhu. Projekt vzdělávání zaměstnanců se bude týkat vybraných zaměstnanců firmy a je navržen takovým způsobem, aby tito zaměstnanci měli příležitost ke zvýšení své kvalifikace a k dalšímu osobnímu a profesnímu rozvoji a aby vytvořil možnost dalšího návazného zvyšování kvalifikace v budoucnosti.

Vzdělávání bude zajištěno vzdělávací agenturou vybranou v řádném výběrovém řízení. Proškoleno bude celkem 11 zaměstnanců společnosti OBAL CENTRUM s.r.o. a to ve třech skupinách.

Projekt je naplánován na období od října 2012 do května 2013.

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner