Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránkaO společnosti → Doporučení

Doporučení

Doporučení a reference na Obal Centrum

Výběr z e-mailů:

Chtěl bych Vám a celé firmě alespoň touto formou vyslovit poděkování za skvělý, ochotný a flexibilní přístup, s jakým jste přistoupili k mé poslední objednávce. Opravdu mne to potěšio! Zboží jste měli oproti jiným dodavetelům skutečně skladem (ne jak jiní mylně uvádějí na eshopu a ve skutečnosti ho nemají), navíc jste mi zboží vyexpedovali obratem ruky a zakázka dorazila naprosto v pořádku, díky vašemu pečlivému zabalení. Vím, že se nejednalo o žádné "terno" pro vaši firmu, o to více si cením vašeho profesionálního přístupu k této poměrně malé objednávce. Díky vám jsem schopen uskutečnit svou uměleckou instalci zde ve Vídni, pro kterou byly zakoupené kanystry plánované... Přeji Vám všem pěkný den a budu se těšit do budoucna na další spolupráci.
14. 11. 2013, p. Moravec

Se společností OBAL CENTRUM spolupracujeme již několik let. Důvodem je fakt, že nám dokáže zabezpečit a pokrýt většinu potřeb našich zákazníků v široké oblasti plastových i kovových obalů a dalších produktů pro převoz a uchování sypkých i kapalných látek. Jako partnera jsme si OBAL CENTRUM vybrali také proto, že je certifikován dle ISO a je schopen nám v každém momentu poradit v oblasti ADR dohod a pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího obalu či plnění dané látky do určitého obalu. V jakékoliv případě se můžeme s důvěrou obrátit na pracovníky společnosti a být si jisti, že dostaneme odpověď či nabídku na naši poptávku a setkáme se s profesionálním přístupem k našim požadavkům. Naše objednávky jsou pravidelně potvrzovány, požadované termíny dodání a kvalita jsou dodržovány a reklamace zboží jsou minimální. Na závěr bych velice rád podotkl, že dosavadní spolupráce byla pro naši společnost opravdu přínosná a pevně věřím, že takovou zůstane i nadále. Přístup byl vždy velmi vstřícný, korektní a ve všech směrech profesionální.
3. 9. 2013, p. Hradský

Luxusní komunikace, rychlá dodávka, vlídní super lidé. Jsem nadšen a těším se na další spolupráci. Doporučuji Vás ostatním kolegům.
Říjen 2012, p. Podzimek

Vážený pane řediteli, chtěl bych touto cestou ještě jedno moc poděkovat za pomoc a vstřícnost, kterých se mi dostalo od zaměstnanců Vaší firmy (jak na obchodním oddělení, tak také ve výdejním skladu), kteří se mne se vší péčí ujali ve čtvrtek 27. září v odpoledních hodinách, když jsem si byl vyzvednout ve Vaší firmě zboží, které jsem si předtím objednal prostřednictvím mimořádně zdařilých a skvěle přehledných internetových stránek Vaší firmy. V poslední době se s takovýmto přístupem setkávám stále častěji, a to mne jako zákazníka velice těší.. K takovým zaměstnancům Vám samozřejmě blahopřeji a přeji Vám i Vaší firmě i nadále šťastnou ruku při jejich výběru a mnoho dalších neméně spokojených zákazníků.
27. 9. 2012, p. Hůla

Děkuji za rychlé a profesionální vyřízení objednávky. Naprostá spokojenost i se službami dopravce.
10. 5. 2013, p. Kos

Děkuji za bezproblémový nákup, doporučím dalším, kterým v tomto období padají švestky a nemají je do čeho dát :)
30. 8. 2011, p. Ladstein

Vybrané recenze z Heureka.cz

Výborná komunikace-zodpovězení nejasností v textu e-shop, vstřícnost a milé jednání, informace o expedici zásilky ++++, doporučuji.
17. 3. 2014

Rychlý a pohodlný nákup, nemohu nic vytknout. Hledaný a vhodný sortiment za přijatelnou cenu, v obchodě jsem byla poprvé a i tak bylo vše snadné a přehledné. Doporučuji nákup i ostatním zákazníkům.
17. 2. 2014

Hledal jsem objemově i velikostně nádobu, kterou jsem našel u vás, jak telefonicka informace a poté i samotná objednávka OK, rovněž dovoz tak, jak jsem si dojednal s řidičem. Celkové hodnocení dodávky-výborná.
16. 2. 2014

Dobrá cena, jakékoliv množství bez omezení pro danou cenu. (v některých obchodech je nutno odebrat paletu apod.- zde ne :-))
20. 1. 2014

Velmi dobrá komunikace, vždy dopraveno ve velmi krátké době a v pořádku. Všem mohu tento obchod jenom doporučit!
17. 1. 2014

Jednoduchost objednávky, rychlé dodání na místo kam určím, slušné ceny. Jsem spokojená, proto opakuji nákupy.
14. 1. 2014

Našel jsem zboží, objednal jsem zboží, velmi brzy jsem obdržel zboží. Co víc si přát? :-) Obchod můžu vřele doporučit.
8. 12. 2013

Okamžitá dostupnost objednaného zboží, rychlá komunikace, bezproblemová expedice, přívětivá cena.
26. 11. 2013

Velký výběr zboží, které potřebuji ke své činnosti a ktere jsem nikde nesehnal. Rád bych ve spoolupráci pokračoval. Ve své činnosti využívám plastové nádoby jako jímací nádoby v ekozáchodech. Zatím se mi nepodařilo vyjednat cenové zvýhodnění odebíraného zboží, které ve svých ekozáchodech používám k dalšímu prodeji. Zboží dorazilo až nečekaně rychle. Objednávka se dala provést jednoduše. Obchod doporučuji.
18. 11. 2013

Široký sortiment, perfektní komunikace, krátké dodací lhůty, seriozní ceny. Jednoznačně doporučuji
20. 10. 2013

Okamžitá reakce na objednávku, telefonická komunikace a okamžité dodání. Přesto, že v objednávce bylo objednáno dodání do 4 pracovních dnů, dorazilo zboží druhý den.
30. 9. 2013

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner