Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránka → O společnosti

O společnosti

Obal Centrum Sezemice

Naše společnost OBAL CENTRUM s.r.o. byla založena roku 1999 s cílem stát se významnou servisní organizací v oboru bezpečných obalů s UN homologací výrobcům chemikálií v České republice, na Slovensku i v mnoha dalších částech Evropy. Protože zdaleka ne všechny potřebné obaly běžně používané v chemickém a spotřebním průmyslu se vyrábějí ve všech zemích, zaměřili jsme se na dovoz a vývoz těchto obalů. Na trhu se však utkáváme s mnoha dodavateli zejména ze zemí EU, ale i s lokálními výrobci. Jsme s nimi v přímé a úspěšné konfrontaci, získáváme i novinky z trhu, což se v konečné fázi obrací ve prospěch našich zákazníků.

Nabízíme široký a různorodý sortiment zboží (včetně obalů s certifikací pro potraviny i nebezpečné látky), obaly v prvotřídní kvalitě od nejlepších výrobců z ČR i Evropy, doplňkové služby v podobě obalového poradenství, balení zásilek včetně těch pro leteckou přepravu a také možnost využití konsignačního skladu a držení zásob skladem v naší provozovně. Samozřejmostí je možnost kusových dodávek, náhradních dílů i konsolidace dodávek, tedy namixování více druhů zboží do jedné zásilky.

V průběhu roku 2012 jsme reorganizovali a inovovali systém skladování nabízeného zboži mimo jiné implementací regálového systému firmy JUNGHEINRICH. V souvislosti s nasazením zmíněného regálového systému, jsme rozšířili i flotilu našich manipulačních vysokozdvižných vozíků o elektrický retrack firmy STILL FM12+Od uvedených novinek si slibujeme výrazné zkvalitnění námi poskytovaných služeb, stejně tak i zvýšením požadavků na odbornou způsobilost našeho personálu chceme docílit vaší maximální spokojenosti, abyste se k nám i v budoucnu rádi vraceli.

Jsme držiteli ocenění Obal roku 2003

Toto prestižní ocenění nám bylo uděleno obalovou asociací SYBA za PE kbelík se šroubovacím víkem s UN certifikací.

 

10 důvodů proč využít našich služeb

  • OBAL CENTRUM s.r.o. je jedna z nejdynamičtějších firem ve svém oboru - dodavatel obalů pro chemický, farmaceutický, petrochemický a potravinářský průmysl i pro likvidaci odpadů firmám po celé Evropě.
  • OBAL CENTRUM s.r.o. spolupracuje s nejlepšími výrobci kvalitních obalů v Evropě, držiteli certifikátu ISO 9001.
  • OBAL CENTRUM s.r.o. zajišťuje dodávky jak pro velké tak i pro malé klienty v režimu "Just in Time" až do domu zákazníka. Na přání klienta lze namíchat různé druhy obalů do jedné dodávky.
  • OBAL CENTRUM s.r.o. díky svým nákupním rabatům prodává obaly za nejvýhodnější ceny a poskytuje další slevy stálým zákazníkům.
  • OBAL CENTRUM s.r.o. zajišťuje servis balení nebezpečných látek pro všechny druhy přeprav včetně letecké a námořní.
  • OBAL CENTRUM s.r.o. dodává k obalům (např. IBC kontejnerům) i přídavná zařízení jako hadice, redukce, stáčecí pistole, čerpadla, průtokoměry, manipulační klíče apod.
  • OBAL CENTRUM s.r.o. provádí ekologickou likvidaci vysloužilých obalů, zejména kanystrů, sudů a IBC kontejnerů. Je zapojena do ekologicky solidárního vratného systému "Recollect Service" po celé Evropě.
  • OBAL CENTRUM s.r.o. zajišťuje poradenský a opravárenský servis i v zámoří prostřednictvím tamějších partnerů a spolupracuje s regionálními distribučními centry ve střední Evropě
  • OBAL CENTRUM s.r.o. dodává obaly s UN homologací i hygienickým atestem platnými pro celý svět. Vratné obaly umožňují několikanásobným opakovaným použitím snížení nákladů.
  • OBAL CENTRUM s.r.o. zajišťuje pro své klienty technickou i legislativní podporu dle mezinárodních předpisů pro přepravu nebezpečných látek, dohod ADR, RID, IMDG-CODE, IATA-DGR.

Filozofie naší firmy:

"Zákazník je nedůležitějším návštěvníkem v našich prostorách.
Není na nás závislý, my jsme závislý na něm.
Nevyrušuje nás v práci, je jejím cílem.
Nestojí mimo naši činnost, je její nedílnou součástí.
Neděláme mu laskavost tím, že mu sloužíme.
On nám dělá laskavost tím, že nám k tomu dává příležitost."
                                                              Mahátma Gándí

O zakladateli Ing. Karlu Valíkovi

Zakladatelem společnosti Obal Centrum je Ing. Karel Valík. O jeho silném obchodním duchu svědčí mj. fakt, že dokázal vybudoval úspěšnou společnost, která je v současnosti jedním z lídrů na trhu v prodeji špičkových obalů. "Jsme totiž nejenom prodejce obalů, ale také odborníci s rozsáhlými znalostmi v oboru obalů a balení nebezpečných látek. Jsme společnost, která pro vás vždy vybere ten nejvhodnější obal. Široký výběr produktů, skvělá cenová politika a individuální přístup ke každému zákazníkovi, to je kombinace, která zaručuje pravý úspěch a neustálý příliv nové klientely."

Areál naší firmy

Certifikáty

ISO 9001
V roce 2002 jsme poprvé získali certifikát systému řízení jakosti ISO 9001 a každý rok ho úspěšně obnovujeme. Naší prioritou je spokojenost vás, našich zákazníků, s našimi službami. Byl proto implementován informační systém SAP a následně Helios, stejně tak i vytvořen efektivní systém pro přijímání poptávek, tvorbu nabídek a vyřizování objednávek. Naše služby můžete vyzkoušet sami - kontaktujte nás.

 

Solventní firma
V roce 2013 jsme obdrželi certifikát Solventní firma.

 

 

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner