Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránkaNerezové nádržeNerezová plnící zařízení → Manipulační zařízení pro sypké látky

Manipulační zařízení pro sypké látky

Tyto zařízení slouží k dávkování sypkých látek z kontejnerů nebo sil v rámci následných výrobních procesů nebo dávkování do menších kontejnerů jako jsou sudy, pytle nebo kartonové krabice. Dávkovací zařízení se šnekovým dopravníkem lze využít v oblasti chemického, farmaceutického a potravinářského průmyslu.

Dávkovací zařízení s vibrační klapkou

Pro dávkování sypkých látek z kontejnerů nebo sil do kontejnerů nebo menších kontejnerů, jako jsou sudy, pytle nebo kartonové krabice. Dávkovací zařízení probíhá pomocí softwarově ovládaným vážením ve spojení s pozičně regulovanou vibrační klapkou. Dávkovací zařízení s vibrační klapkou lze využít v oblasti chemického, farmaceutického a potravinářského průmyslu.

Plnící adaptér na sypké látky

Manuálně nebo automaticky odklopný a vysouvací plnící adaptér se sníženou prašností určený k plnění kontejnerů či sudů, pro instalace na míchadla, sila, sušičky, dávkovací a vyprazdňovací zařízení. Těsnost mezi kontejnerem a plnícím adaptér může být zajištěna těsněním z celulární pryže nebo nafukovacím těsněním. Plnící adaptéry lze využít v oblasti chemického, farmaceutického, plastikářského a potravinářského průmyslu.

Dávkovací zařízení se šnekovým dopravníkem

Pro dávkování sypkých látek z kontejnerů nebo sil v rámci následných výrobních procesů nebo dávkování do menších kontejnerů, jako jsou sudy, pytle nebo kartonových krabic. Dávkovací zařízení se šnekovým dopravníkem lze využít v oblasti chemického, farmaceutického a potravinářského průmyslu.

 

Neváhejte nás kontaktovat

Gabriela Švejdová

Gabriela Švejdová +420 466 971 391 obchod@obal-centrum.cz

Zažádejte si o cenovou nabídku

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner