Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránka → Nádoby na odpad

Nádoby na odpad

PROČ SI KOUPIT NÁDOBY NA ODPAD?

Popelnice

Mezi výhody nádob na odpad od společnosti Obal Centrum patří to, že jsou vhodné pro sběr komunálního, ale i průmyslového odpadu. Velikou výhodou je také jejich snadné zavírání a jednoduchá manipulace.

Nádoby na odpad si můžete vybrat v široké škále velikostí i barev. Obaly jsou ohleduplné k životnímu prostředí a všechny nádoby je možné recyklovat. Obaly mají široké spektrum využití.

Popis nádob na komunální a tříděný odpad

Nádoby a kontejnery na komunální odpad jsou vyrobeny z odolného plastu. Plast je velmi odolný vůči UV záření, vysokým i nízkým atmosférickým teplotám a chemickým nebo biologickým látkám používaných v domácnostech. Nespornou výhodou nádob na komunální a tříděný odpad je jejich hladký povrch, který zabraňuje ulpívání nečistot a usnadňuje čištění. Materiál, ze kterého jsou plastové popelnice a kontejnery na domovní či tříděný odpad vyrobeny, je 100% recyklovatelný, protože neobsahuje těžké kovy.

Tříděný odpad

Plastové nádoby a plastové kontejnery na odpad je možný vybavit víky na třídění papíru, plastu nebo skla pokud již nejsou těmito víky vybaveny při výrobě. Některé plastové kontejnery jsou vybaveny "víkem ve víku" pro pohodlnější otevírání kontejneru (například starším osobám).

Manipulace kontejnerů a popelnic

Výhodou plastových popelnic a kontejnerů na odpad je snadná manipulovatelnost díky velkým kolečkům. Tyto kola jsou standardně u kontejnerů z poloviny vybaveny nožní brzdou, která zabraňuje nechtěnému pohybu a usnadňuje tak uživatelům výsyp komunálního odpadu. Plastové kontejnery a nádoby na komunální odpad je možno na přání vybavit zámkem, a zabránit tak neoprávněnému používání kontejneru.

Certifikace kontejnerů a popelnic

Plastové nádoby na komunální odpad odpovídají DIN EN 840-1. Plastové kontejnery odpovídají svými rozměry normám DIN 30 700 a UNI 9260.

Obaly vhodné pro sběr komunálního i průmyslového odpadu

Obaly se snadným zavíráním a manipulací

Obaly se širokou škálou velikostí i barev

Obaly s možností recyklace

Obaly se širokým spektrum využití

Plastové nádoby a kontejnery na odpad

  • mnoho objemů nádob
  • různé druhy vík na tříděný odpad
  • snadná manipulace
  • vyrobeny z odolného plastu
  • možnost recyklace nádob (ochrana životního prostředí)

Neváhejte nás kontaktovat

Gabriela Švejdová

Gabriela Švejdová +420 466 971 391 obchod@obal-centrum.cz

Zažádejte si o cenovou nabídku

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner