Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránkaManipulační obaly → Vozíky

Vozíky

MINI MOOVE je řada kvalitních vozíků s velmi vysokou životností. Vozíky jsou velmi užitečné v různých průmyslových odvětvích, zdravotnictví, distribuci potravin, maloobchodu, zpracování masa, mrazírnách nebo pekárnách. Jsou také ideální pro vnitřní dopravu v úřadech, továrnách, skladech a obchodech.

Popis vozíků

  • MINI MOOVE se vyrábí ve standardním provedení 1 / 4 EUR-palety, 600x400mm, a proto vyhovuje všem EURO normovaným krabicím a bednám.
  • Přepravní vozíky se dodávají s velkým výběrem koleček a to jak v plastovém, pryžovém tak i v nerezovém provedení. Vzhledem k unikátnímu výběru materiálů pro součásti vozíku je valivý odpor až o 20% menší ve srovnání s jinými podobnými výrobky. To je patrné zejména při zatížení více než 100 kg.
  • Přepravní vozíky jsou vyráběny formou vstřikovaní plastu do formy nebo z hliníkových profilů a plastovými rohy
  • Rám pojízdných plošin je lehký, snadno se čistí a udržuje si své mechanické pevnosti v širokém rozsahu teplot
  • Plastový rám vozíku je šetrný k okolí (např. podlahy a stěny) a pomáhá tak předcházet vysokým nákladům na údržbu interiéru, jako jsou popraskané dlaždice a poškozené rámy dveří

Neváhejte nás kontaktovat

Gabriela Švejdová

Gabriela Švejdová +420 466 971 391
obchod@obal-centrum.cz

Zažádejte si o cenovou nabídku

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner