Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránkaManipulační obaly → Přepravky

Přepravky

Plastové přepravky nabízíme v široké škále pro využítí v růrných oblastech potravinářského průmyslu (např. masném, pekárenském, zemědělském). Plastové přepravky pro potravinářský průmysl jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly hygienickým požadavkům pro styk s potravinami.

Popis plastových přepravek

Přepravky jsou výhodné pro svoji úsporu transportních a manipulačních nákladů, jelikož jsou stohovatelné do sebe. Přepravky se vyrábí hlavně v modelové řadě 600 x 400 mm s různými výškami. Dále je možnost dodání v různém barevném provedení. Součásti dodávek plastových přepravek mohou být i manipulační vozíky, které jsou konstruovány za účelem bezpečné a snadné přepravy. Je možné dodat vozíčky s různými variacemi ložné podlážky. Všechny vozíčky plastových přepravek i přes nízkou hmotnost jsou velmi odolné, hygienické a vhodné pro provoz v chladírnách i mrazírnách. Technické plastové přepravky jsou součástí toků materiálů a výrobků v technické průmyslu. Tyto plastové přepravky jsou určeny pro manipulaci a distribuci ve skladech pro manuální i automatickou manipulaci. Díky své konstrukci, živostnosti a snadné využitelnosti jsou vhodné zvláště pro automobilový průmysl.

Plastové přepravky - přednosti

  • plastové přepravky slouží ke skladování a přepravě drobných kusových a sypkých produktů
  • přepravky svou různorodostí v tvaru a objemu jsou využitelné pro široké spektrum zboží a materiálů
  • jsou stohovatelné - vzhledem k normovaným rozměrům je možno na sobě stohovat různé druhy přepravek
  • jsou vyrobeny z HDPE s potravinářským atestem
  • ekologický obal - 100 % recyklovatelný

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Hanušová

Lucie Hanušová +420 466 971 391
obchod@obal-centrum.cz

Zažádejte si o cenovou nabídku

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner