Cenová poptávka
Rychlý kontakt telefonZavolejte nám
+420 466 971 391
mailNapište nám
obchod@obal-centrum.cz
E-shop
obalcentrum.cz
telefon +420 466 971 391 ##
Hlavní stránkaDoplňky → Redukce k IBC kontejnerům

Redukce k IBC kontejnerům

Uvedené redukce jsou určené pouze k IBC kontejneru, jehož specifikace je určena v názvu tohoto produktu. Neručíme za kompatibilitu v případě použití s jiným typem IBC kontejneru.

V souvislosti s náhradními díly IBC kontejnerů si vás dovolujeme upozornit, že existuje mnoho typů IBC kontejnerů od různých výrobců. Tyto kontejnery se liší výpustnými kohouty, záslepkami, víky, druhy a stoupáními závitů. Existuje proto velké množství variant náhradních dílů IBC kontejnerů. Žádáme Vás tedy při objednávání uvedeného sortimentu o sdělení přesného typu IBC kontejneru (výrobce, typ kohoutu, závitu) nebo přiložení fotografie IBC kontejneru a případně detailu výpustného kohoutu. Toto opatření se nevztahuje při koupi náhradních dílů současně s IBC kontejnerem z našeho sortimentu.

Upozornění

  • Náhradní díly dodáváme k IBC kontejnerům u nás zakoupených. V opačném případě je nutné k poptávce přiložit fotografii výpustného kohoutu či víka. Děkujeme za pochopení.

Neváhejte nás kontaktovat

Gabriela Švejdová

Gabriela Švejdová +420 466 971 391
obchod@obal-centrum.cz

Zažádejte si o cenovou nabídku

Chci zjistit cenu obaluChci objednat obalyChci odeslat leteckou zásilkuChci odebrat IBC kontejnerChci opravit IBC kontejner